Ons Team

a9f64049-b3a8-4526-ba89-cfd1a3ee7ddd

Annik Verboven

Directie adminstratie-personeel

annik@garage-ooms.be

03.830.19.91

34e8f9d2-240c-42a6-927f-7dcc0bfd7793

Bert Engels

Verkoop nieuwe & tweedehandswagens

bert@garage-ooms.be

03/830.19.91

c0ad2bdf-5c66-4cb5-a8d6-bde1d6a93f16

Bjorn Minnebo

Receptie - onthaal & Verantwoordelijke naverkoop

bjorn@garage-ooms.be

03.830.19.91

89380a46-75e8-4169-894a-6ff97e6b6113

Catherine Lenssens

Receptie - onthaal

Catherine@garage-ooms.be

03.830.19.91

03a93feb-64f8-4fb9-b300-f8d75316e239

Gino Mees

Boekhouding

gino@garage-ooms.be

03.830.19.91

98cfb45e-9812-4c23-a748-fc1f27785b54

Herman Van Leekwijck

Werkplaatsleider - Cotech

herman@garage-ooms.be

03.830.19.91

7af54ba8-efe8-4142-8650-c22ce3c151d8

Kris Meuwissen

Receptionist

kris@garage-ooms.be

03/830.19.91

d4aabdb5-ed6e-4e8b-bcef-9ca221d0836f

Matthias Ooms

Aflevering & Verkoop nieuwe wagens

matthias@garage-ooms.be

03.830.19.91

8f2bdd13-145c-4637-890d-229b97e162bc

Moral Allouisa

Verantwoordelijke magazijn & toebehoren

moral@garage-ooms.be

038301991

630c1092-88c7-4e40-b6e8-68fd63849216

Philippe Peeters

Verkoop

Philippe@garage-ooms.be

03 830 19 91

833f60af-4fab-459b-aa66-181154e3f13b

Rose Heesbeen

Verantwoordelijke leveringsdienst

leveringsdienst@garage-ooms.be

03/830.19.91

9dac1836-cb54-4d2d-b404-5714c94aaa51

Stefan Ooms

Algemeen directeur

stefan@garage-ooms.be

03.830.19.91

Webdesign & Development by BrainSolutions